Prístrešky na auto (carport)


slovenska-kvalita-a-drevostav-stavba-chaty

Linky:


Ubytovanie vo vzorovej drevenici Amulet - Slovenský raj

svadobna-vyzdoba-aranzovanie-vyzdobaspis

Chcete ochrániť svoje auto alebo autá Vašich hostí pred slnkom, dažďom, krúpami či snehom?
Na tento účel dodávame a montujeme typizované aj atypické drevené prístrešky (Carporty) a drevené garáže. Naše prístrešky na auto a garáže sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného smrekového dreva.

Typizované stavby prístreškov

Typizované drevené prístrešky na auto nájdete v Katalógu - drevené prístrešky na auto.

Jednoduchý prístrešok na auto (Carport)

Základom našej ponuky pre ochranu áut sú jednoduché prístrešky pre 1 alebo 2 autá, ktoré sa vyznačujú masívnou konštrukciou. Vzhľadom na kvalitu ich prevedenia majú bezkonkurenčne nízku cenu. Sú dodávané vrátane strešných lát, na ktoré je možné namontovať napríklad profilovanú plechovú strešnú krytinu. V prípade záujmu je možné tieto prístrešky na auto vyhotoviť aj v prevedení s plným strešným debnením z profilovaného dreva - tzv. tatranského profilu, ktorý je zo spodnej strany strechy pohľadový. Na toto debnenie je možné použiť strešnú krytinu ako napr. asfaltový šindeľ. Jednoduché prístrešky na auto majú štandardne sedlovú strechu, ale môžu mať aj pultovú (šikmú) strechu.

Prístrešok na auto so skladom

Ešte lepším riešením sú prístrešky na autá so skladom - typizované drevené prístrešky sú doplnené uzavretým priestorom, ktorý môže slúžiť ako sklad pre motorky, náradie, doplnky k vozidlám a ďalšie potrebné veci. Sklad autoprístrešku je zhotovený zo suchého, opracovaného, dreveného profilu s hrúbkou 28 mm. Tieto prístrešky na auto sú dodávané na paletách obalených fóliou, ktoré obsahujú kompletný materiál potrebný na ich stavbu vrátane dverí, plného debnenia strechy, spojovacieho materiálu a montážneho návodu (bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov).

S montážou alebo bez montáže

Typizované drevené prístrešky na auto a drevené garáže dodávame podľa želania zákazníka - buď s montážou alebo bez montáže. Ich montáž realizujeme na východnej polovici Slovenska. Naša spoločnosť sa zaoberá kompletnou výstavbou stavieb od základov po strechu, alebo realizujeme čiastočný rozsah prác podľa dohody s Vami.
V prípade, ak uvažujete o svojpomocnej montáži typizovaného prístrešku na auto (carportu) alebo drevenej garáže, je to možné vďaka stavebnicovému systému ich dodávky. Vyžaduje to však viac zručnosti ako napr. svojpomocná výstavba záhradnej chatky, preto odporúčame ich montáž zveriť nám alebo inej profesionálnej firme zo zárukou odbornosti.

Atypické prístrešky na auto a drevené garáže

Ak Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje typizovaný prístrešok na auto (carport) alebo garáž, postavíme Vám ich "na mieru" podľa Vášho želania.
Atypické stavby môžu mať sedlovú alebo pultovú strechu a rozmery podľa Vašich požiadaviek. U atypických prístreškov na auto (carportov) sa výborne osvedčila uzatvorená stena na náveternej strane.
Atypické prístrešky na auto (carporty) a drevené garáže dodávame len vrátane montáže a len na východnej polovici Slovenska (najmä Spiš, Košice, Poprad-Tatry a pod.).

Pre viac informácií a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

hore