Montované domy so stlpikovou konštrukciou – lacnejšie

Lacnejší dom? Áno – montovaný.

Samostatnou skupinou stavieb v našej ponuke sú montované domy a chaty so stĺpikovou konštrukciou. Hlavnou prednosťou týchto stavieb je to, čo dnes zaujíma väčšinu ľudí - rýchlosť výstavby a výhodná cena. Cena montovaných stavieb so stĺpikovou konštrukciou je napr. oproti stavbám so zrubovou konštrukciou nižšia o cca 10% pri zachovaní rovnakých tepelno-technických parametrov.

Stavby montovaných drevodomov a chát so stĺpikovou konštrukciou realizujeme na celom území Slovenska, väčšinou v rozsahu uzavretej zateplenej a zastrešenej hrubej stavby.

Stĺpiková konštrukcia drevodomu, chaty či inej drevostavby

Stĺpiková konštrukcia býva označovaná aj ako hranolová alebo rámová konštrukcia.
U tohto typu stavieb je drevená rámová konštrukcia vyplnená izoláciou z minerálnej vlny. Pre dosiahnutie najlepších vlastností a životnosti našich stavieb používame na ich výstavbu výlučne suché a kvalitné drevo a osvedčené OSB-dosky. Podľa želania zákazníka sú steny zo strany exteriéru výsledne opláštené buď dreveným obkladom, s ktorým bude dom vyzerať na nerozoznanie od drevenice či zrubu, alebo môže byť zvonku zateplený kontaktným zatepľovacím systémom s omietkou, vďaka čomu bude vyzerať ako murovaný dom. Na finálnu úpravu stien a stropov v interiéri domu alebo chaty môže byť podľa voľby zákazníka použitý buď sadrokartón alebo drevené obklady.

Rýchlosť výstavby montovaných drevodomov so stĺpikovou konštrukciou

Drevo je vynikajúci stavebný materiál, ktorého nízka objemová hmotnosť výrazne uľahčuje montáž konštrukcií, obzvlášť u montovaných drevených stavieb so stĺpikovou konštrukciou. Náš prepracovaný systém výstavby umožňuje rýchlu realizáciu stavieb - hrubú stavbu sme schopní zrealizovať za niekoľko týždňov v závislosti od jej veľkosti a rozsahu dodávky. Vďaka suchému procesu výstavby je možné stavať aj v zimných mesiacoch.

Katalógové a individuálne projekty lacných chát a drevodomov

Na tejto stránke si môžete stiahnuť Katalóg montované domy, ktorý obsahuje množstvo projektov chát a drevodomov. Všetky projekty uvedené v katalógu sú vzorové a je možné ich upraviť podľa Vašich požiadaviek.
Ak máte vlastnú predstavu, vlastný projekt, alebo Vám vyhovuje nejaký projekt z akýkoľvek iného katalógu, postavíme Vám dom alebo chatu podľa Vami dodaného projektu!

Orientačné ceny montovaných drevených domov nájdete v Orientačnom cenníku pre montované domy. Na konkrétne stavby vypracovávame individuálne cenové ponuky. Ponuku ochotne vypracujeme aj Vám, neváhajte nás preto kontaktovať!

hore