Drevené záhradné chatky


slovenska-kvalita-a-drevostav-stavba-chaty

Linky:


Ubytovanie vo vzorovej drevenici Amulet - Slovenský raj

svadobna-vyzdoba-aranzovanie-vyzdobaspis

A-DREVoSTAV dodáva a montuje typizované aj atypické záhradné chatky. Kvalita našich chatiek predčí väčšinu konkurenčných záhradných chatiek na slovenskom trhu. Sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného materiálu, ktorým je pomaly rastúci severský smrek.

Typizované záhradné chatky a záhradné domčeky

Široký sortiment typizovaných chatiek nájdete v Katalógu záhradné chatky, ktorý si môžete stiahnuť na tejto stránke.
V našej ponuke nájdete záhradné chatky malé i veľké, s terasou i bez terasy, so sedlovou i s pultovou strechou, s hrúbkou steny od 28 do 70 mm. Naše záhradné chatky je možné zatepľovať podľa Vašich požiadaviek. Chatky sú dodávané na paletách obalených fóliou. Naše dodávky obsahujú kompletný materiál potrebný na stavbu chatky vrátane drevených podláh do chatky a na terasu, plného debnenia strechy, zasklených okien, spojovacieho materiálu a montážneho návodu (čiže bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov).

S montážou alebo bez montáže

Typizované chatky dodávame podľa želania zákazníka - buď s montážou alebo bez montáže.

Naša spoločnosť sa zaoberá kompletnou výstavbou stavieb od základov po strechu, alebo realizujeme čiastočný rozsah prác podľa dohody so zákazníkom.
Montáž záhradných chatiek realizujeme len na východnej polovici Slovenska.

V prípade ak uvažujete o svojpomocnej montáži typizovanej chatky, môžete tak urobiť. Vďaka stavebnicovému systému našich záhradných chatiek a kompletnosti dodávky vrátane montážneho návodu patrí montáž našich chatiek k tým jednoduchším stavbám.

Podkladová plocha pod chatku

Pre stavbu chatky je potrebné pripraviť podkladovú plochu. Podkladová plocha by mala byť pevná a rovná a vyvýšená aspoň 10 cm nad okolitým terénom. Najvhodnejšia je armovaná betónová platňa zhotovená na štrkovom lôžku, vhodná je tiež zámková dlažba, u menších chatiek postačí aj drevený rošt na betónových pätkách alebo plocha vytvorená z betónovej dlažby cca 50x50 cm.

Pre viac informácií o záhradných chatkách alebo v prípade otázok nás prosím kontaktujte.

hore